menu
Sakarya Hava Durumu
İhbar Hattı
Whatsapp
Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Aslı Çam'a yeni görev
Engelliler ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Aslı Çam, Ülke genelinde 52 ilde faaliyet gösteren Birlik Beraberlik Federasyonu'nun Sakarya İl Başkanlığı'na atandı.

Çeşitli yardım faaliyetinde bulunan Birlik Beraberlik Federasyonu, hayırseverler ve gönüllülerin desteği ile tüm ilçelerde teşkilatlanmaya başladı. Federasyonun Sakarya İl Başkanlığı'na atanan Başkan Çam; "Bugüne kadar Engelli ve İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza Sakaryada 3000 gönüllünün desteği ile hizmet verdik.

Bundan sonraki süreçte ise Birlik Beraberlik Federasyonunun güçlü çatısı altında Sakarya’mıza daha güzel hizmet sunmak için kolları sıvadık. 

Bu kıymetli güven ve itimadı şahsıma layık gören başta Birlik Beraberlik Federasyonu Genel Başkanımız sayın Mehmet Diş beye ile emeği geçen devlet erkanımıza ve bugünlere gelmemize vesile olan Sakarya halkımıza Dernek gönüllülerimize teşekkür ediyorum.

Aldığımız sorumluluğun bilincinde, Türkiye yüzyılı hedefinin Sivil Toplum ayağında daha nice hizmetlerde muvaffakiyeti Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyor, dualarınızı ve desteklerinizi bekliyorum.

Görev süremiz içerisinde şehit yakını ve gazilerimiz, engelli, yaşlı, dul ve yetimlerimize yakın ilgi gösteren bir anlayışla, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret göstererek şehrin gelişim dinamiklerine uygun projeler üretmeye çalıştık.

Bu Kadim Şehirde, varını paylaşmanın, hayırseverliğin, yardımlaşmanın, hasılı komşusu açken tok yatmamanın ne kadar önemli olduğuna şahit oldum.

Bundan sonraki süreçte de Sakarya İl ve İlçelerimizde aynı görev bilinci ile hareket edeceğiz inşallah.

 Sakarya’da Engelli Bireylerimizin eğitim görebileceği spor aktiviteleri yapabileceği hobi atölyeleri poliklinik fizik tedavi merkezi sanat merkezi mesleki kurs ve atölyelerinin olduğu bir merkez olsun istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

https://lchaber.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 yorum

İlk yorumu sen yaz!