menu
Sakarya Hava Durumu
İhbar Hattı
Whatsapp
Serdivan Şehit Yılmaz Ercan kız Anadolu İHL'ye kardeş okul
Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün tensipleri ile başlatılan Kardeş Okul uygulaması kapsamında, deprem mağduru Kahramanmaraş Göksun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Serdivan Şehit Yılmaz Ercan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi kardeş okul oldu.

Bu proje kapsamında Serdivan Şehit Yılmaz Ercan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, ara tatilde kardeş okuldan 16 kız öğrenci ve 3 öğretmene ev sahipliği yaptı. Okul Müdürü Kadir Gezer; “Bu süre içerisinde güzel beraberlikler, kalıcı kardeşlikler, verimli ders çalışma ortamları, samimi birliktelikler oluştu. Bu vesileyle ilimizin gözde mekanları, gelecek vadeden proje alanları, akademik mekanları, öğrencilerimize bizzat ziyaret ettirilerek tanıtıldı. Son derece bereketli, kazanım sağlayan, öğrencilerimize ufuk açan, moral veren, devrem etkisinden çıkaran, faaliyetlerle bu güzel buluşmamız taçlandı.

 

Bu süreçte bize destek veren Sakarya Büyükşehir belediye başkanımız Ekrem Yüce’ye, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) rektörümüz Dr. Mehmet Sarıbıyık’a, TÜRASAŞ yetkililerine, Sapanca belediye başkanımız Özcan Özen’e, Sakarya Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’ya, STK başkanlarına ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Ayrıca; Şehit Yılmaz Ercan kız İmam Hatip Lisesi’ne yakışır bir ağırlama  gerçekleştiren, tatil boyunca zamanını bu güzel ziyarete geçiren idareci öğretmen ve personelimize gönülden teşekkür ediyoruz. Program sonunda evlerine güzelce ulaşan kızlarımıza başarılı ve mutlu bir gelecek diliyor, örnek çalışmalarla ve özgün projelerle tekrar birlikte olmayı diliyorum” açıklamalarında bulundu.

Yorumlar

https://lchaber.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 yorum

İlk yorumu sen yaz!