menu
Sakarya Hava Durumu
İhbar Hattı
Whatsapp
Anka Koleji'nde kitabını imzaladı
Profesör Dr. Mehmet Engin Deniz, Anka Kolejinde "Dijital Çağda Ebeveyn Olmak" üzerine veli ve öğretmenlere yönelik, kitaplarını da imzaladığı bir söyleşi gerçekleştirdi. Ayrıntılar...

Çağımızın en büyük sorunu olan internet ve iletişim üzerine olan seminerde, aile içi iletişim, birlikte kaliteli zaman geçirmenin önemi ile berabar internet bağımlılığı ve akıllı telefonların hayatımızda kapladığı büyük zamana vurgu yapılan seminer büyük ilgi ile takip edildi.

YIldız Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı ve Psikolojik Danışmanlık  Rehberlik Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. M. Engin Deniz, gelişen teknoloji ve küreselleşen dünya ile birlikte yaşamlarımızın her alanına nüfuz eden dijital çağın özelliklerinden, insan yaşamı üzerindeki etkilerinden, dijital ebeveyn olmanın inceliklerinden ve farklı gelişim dönemleri içerisindeki çocukların teknoloji kullanımında dikkat edilmesi gerekenler üzerinde durdu.

ANKADAN KALİTELİ, GÜNCEL SEMİNER.

Ayrıca dijital çağda etkili ebeveynlik için aile üyeleri arasındaki iletişim ve nitelikli zaman geçirmenin önemine değinen Deniz, ailece yapılabilecek çeşitli aktivitelerini anlattı. 

ANKA YİNE FARK YARATTI.

Aile içi kaliteli zaman geçirme ve paylaşımlardan bahsederek ebeveyn ve çocuklar ile iletişimin önemini vurguladı. Keyifli bir sohbet ile geçen seminer, velilerin ve öğretmenlerin büyük ilgisini ve beğenisini topladı. Seminer sonrası, Anka Eğitim Kurumları Kurucusu Profesör Dr. Murat TOSUN, Dekan Engin Deniz'e bir çiçek vererek veli ve öğretmenlirimize sağladığı önemli katkılarından dolayı teşekkür etti.

Yorumlar

https://lchaber.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 yorum

İlk yorumu sen yaz!