menu
Sakarya Hava Durumu
İhbar Hattı
Whatsapp

Hakkımızda

   Hakkımızda

LC Haber, Levent Candan'ın sahibi olduğu internet haberciliği kuruluşudur. 21 Ağustos 2020 tarihinde Levent Candan tarafından kurulmuş olup, günümüzde LC Medya Ajansı bünyesinde bulunmaktadır. LC Haber; gazete, dergi, radyo, televizyon, internet siteleri ve kurum, kuruluşlar için haber-fotoğraf hizmeti veren LC Medya Ajansı bünyesinde bulunan  internet haber sitesidir.

   Misyonumuz

LC Haber tarafsız, ilkeli, dürüst ve kaliteli hizmetler sunmak, engelli ve yardıma muhtaç vatandaşlarımıza öncelik verilmesi, din dil ırk ve cinsiyet şeklinde ayrımcılık ve düşmanlık ile nefret duygularına yer ve mahal vermemek, doğru ve tarafsız habercilik anlayışıyla hareket ederek çok daha fazla kişi ve kitlelere ulaşmak ve haberi en kısa sürede olması gerektiği şekilde yayınlamaktır.

   Vizyonumuz

LC Haber hizmet verilen alanlarda günün şart ve koşulları gözetilerek uygun şekilde hizmetlerin entegre edilmesi, hizmet verilen konularda öncü kuruluşlar içerisinde başarılı bir şekilde yer edinmek. Güvenilir, dürüst ve ilkeli yayın anlayışından taviz vermeden yenilikçi ve gelişimlere adaptasyon sağlayıcı bir oluşum içinde yer edinmek ve beraberinde Dünya standartlarında hizmetlerde bulunmak.

 NOT:

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haber ve/veya köşe yazılarınızı sitemize üye olup sizlerde yazabilirsiniz.

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. www.lchaber.com yazıların sorumluluğunu almaz. Bu site LC Medya Ajans bünyesinde kurulmuştur.