menu
Sakarya Hava Durumu
İhbar Hattı
Whatsapp
Genel Başkan Destici Sakarya’da yeni parti üyelerine rozet takacak
Büyük Birlik Partisi BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, BBP Sakarya İl Teşkilatı binasının açılış törenine katılacak. Bir dizi ziyaret ardından parti binasında yeni üyelere rozet takacak.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici 23 Kasım Perşembe günü il binasının resmi açılışını yapacak. SATSO, Büyük Şehir Belediyesi ve Sakarya Valiliği ziyareti ardından akşam üzeri teşkilatın düzenlediği partiye yeni katılan üyelerin rozet takma törenine katılarak dava ve yol arkadaşları ile bir araya gelecek.

Konu ile ilgili MKYK üyesi Yasin Kopal’ ın yaptığı açıklamada: "Genel Başkanımızın Mustafa Destici, Büyük Kurultay sonrasında Sivas’ta yapılan Filistin mitingi sonrası ilimize gelecek olması bizleri ve teşkilatımızı çok mutlu etmiştir Sakarya’mızın insanları şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ve Genel Başkanımız Mustafa Destici beyefendiye olan sevgisini ve onlara olan gönül bağını biliriz bizler ve il yönetimi ilçe yönetimlerimiz ve Sakaryalı hemşerilerimiz ile güzelce ağırlamak için tüm hazırlıklarımızı yaptık inşallah bu program için partimize yeni katılacak yol. Arkadaşlarımız ile Sakaryada güçlü bir teşkilat yapısıyla Sakarya halkımıza hizmet ederek onların yüreklerine hitap edeceğiz." diyerek sözlerini tamamladı.

Bu gelişmelerin yaşandığı bu süreçte MKYK üyesi Yasin kopal ın partiye hareket kazandırması ve genel merkezdeki etkisinin önemli olduğu bu ziyaretle pekişmiş olacak önümüzde ki günlerde yapılacak yerel seçimlerde Sakarya’da bir çok ilçede sürpriz yapacak parti BBP olacağı dillendiriliyor.

Yorumlar

https://lchaber.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 yorum

İlk yorumu sen yaz!