menu
Sakarya Hava Durumu
İhbar Hattı
Whatsapp
Milletvekili Aday Adayı Adem Bilgen’den LC Habere ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Meclisi Üyesi Adem Bilgen, 28. Dönem Milletvekilliği için Ak Parti’den Aday Adayı Adem Bilgen, LC Haber’i ziyaret etti. Bilgen ziyaretinde ; “Ülkemizi daha iyiye ulaştırabilmek için Cumhurbaşkanımıza destek olmak için bu yola çıktık” dedi.

SATSO Meclis üyesi, 7. Meslek Komitesi Başkanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Adem Bilgen, LC Haber’i ziyaret etti.  Milletvekili Aday Adayı Adem Bilgen ziyaretinde, Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti (UGC) İl Temsilcisi aynı zamanda LC Haber İmtiyaz Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Levent Candan ile 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere yönelik görüş alış verişinde bulundu. 

Cumhurbaşkanımızın önderliğinde

Milletvekili Aday adayı Bilgen ziyaretinde şu ifadelere yer verdi; “AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanımızı yeniden seçtireceğiz. TBMM’ de Cumhur İttifakı olarak ezici çoğunluk ile yer alacağız. İş dünyasını temsilen Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası SATSO Meclis üyesi olarak 14. Mayısta yapılacak seçimlerde AK Parti’den Sakarya Milletvekili Aday Adayı oldum. 1996 yılında kurucusu ve yöneticisi olduğum bir şirketim var. Bu süreç içinde deneyimlerimiz, öngörülerimiz ve tecrübelerimiz oluşuyor. Bu tecrübelerimizi Cumhurbaşkanımızın önderliğinde yapılacak çalışmalara aktarabilmek ve ülkemize katkımız olması düşüncesi ile yola çıktım. Cumhurbaşkanımızın ve davamızın sonuna dek arkasındayız. Bunun için çalışacağız.  Sakarya, dünyanın en güzide şehirlerinden biri. Mavi Bayraklı Karasu sahilimiz, Acarlar Longozu, Maden Deresi, Kuzuluk Kaplıcaları ve yaylar gibi birçok güzellikler sayabiliriz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında dile getirdiği gibi Sakarya kardeşlik ve huzur şehri. Kendisi şehrimize her geldiğinde ‘Sakarya’da huzur buluyorum’ demektedir. Bizlerde Sakarya’da huzur buluyoruz. Bu şehrin insanı olmaktan mutluyuz.” dedi.

Devletimiz ve milletimiz için çalışacağım

Sakarya’nın Yatay Mimari ile tüm şehirlere rol model olduğuna dikkat çeken Milletvekili Aday Adayı Adem Bilgen; “Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremlerde yatay mimarideki ne denli doğru karar alındığını bir kez daha gördük. Yatay mimari ile Sakarya’mız daha da güzelleşiyor. Her alanda güzelliklerimiz var. Ülkemizi daha iyiye ulaştırabilmek için Cumhurbaşkanımıza destek olmak için bu yola çıktık. İş dünyasının iş insanlarımızın istek temenni ve taleplerini biliyor bu doğrultuda hükümetimiz ile iş dünyası arasında köprü vazifesi görerek çözümler üretmek istiyorum   Eskiden ev araba elde etmek  kolay değildi. Şimdi birçok şeye rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Bunlarda AK Parti Hükümetlerinin sayesinde gerçekleşiyor. Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda bizde Aday adaylığımı Aday olarak tamamlamak devletimiz ve milletimiz için çalışmalar yapmak istiyorum diye konuştu.

Adem Bilgen kim?

Adem Bilgen kendini şu şekilde tanıttı,“1976 Trabzon doğumluyum.  İlk ve Orta Öğrenimimi Trabzon'da, Liseyi Sakarya'da Fatih Endüstri Meslek Lisesi'nde okudum. Ön lisans eğitimimi Sakarya Üniversitesi Akyazı Meslek Yüksek Okulu Gaz ve Tesisatı Teknolojisi bölümünü bitirerek tamamladım. Lisans eğitimimi Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olarak tamamladım. 2009-2013 yılları arasında Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası 7. Meslek Komitesi (Isıtma Soğutma Ve Mekanik Tesisatçılar )Meslek Komite Başkanlığı görevini yürüttüm. 2013 - 2018 yıllarında Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası Meclis Üyesi görevinde bulundum. 2014 -2018 yılları arasında AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeliği ve 2015 - 2018 yılları arasında Adapazarı İlçe Teşkilatı Tanıtım Medya Birim Başkanlığı görevlerinde bulundum. 2022 tarihinde Sakarya Ticaret Ve Sanayi Odası Meclis Üyeliğine yeniden seçildim. Meclis Üyeliği  görevim devam etmektedir. Türkiye Kızılay Serdivan Subesı Yönetim Kurulu Üyeliği yaptım. Sakarya Trabzonlular kültür ve Yasatma Derneği Üyesiyim  Evli ve 3 çocuk babasıyım” dedi.

 

Yorumlar

https://lchaber.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 yorum

İlk yorumu sen yaz!