menu
Sakarya Hava Durumu
İhbar Hattı
Whatsapp
Doğaseverler Karakadılar ile Bursa’da tarihi yerleri gezdi
Kültür ve Doğa Turizmi denildiğinde ilk akla gelen Karakadılar Turizm ve Seyahat Acentesi düzenledikleri turlar ve organizasyonlarını Büyük Cihan Devleti Osmanlı'nın ilk başkenti Bursa turu ile sürdürdü.

Kültür ve Doğa Turizm’inin önde gelen tur acentelerinden Karakadılar Turizm ve Seyahat Acentesi, düzenledikleri tur ve organizasyonlar ile müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Doğaseverler Hafta sonunu Karakadılar Turizm ve Seyahat Acentesi tarafından düzenlenen Köklü geçmişi ile tarih ve kültür kenti olan Bursa turu ile değerlendirdi.

Cumalıkız, Gölyazı, Mudanya ve Tirilye’ye hayran kaldılar

Doğaseverler, Karakadılar güvencesinde 3 Aralık 2022 Cumartesi günü gerçekleşen Bursa gezisinde Melike Güçük rehberliğindeki ilk olarak Yıldırım ilçesine bağlı şirin bir Osmanlı köyü Cumalıkız’ı gezdiler. Doğaseverlerin İkinci durağı ise derin bir yarımadanın üzerinde kurulu, Tarihi M.Ö. 6. yüzyıla dek uzanan zengin antik yerleşim yerlerinden biri olan Gölyazı oldu. Doğaseverler, Gölyazı ardından Bursa turunu asırlardır önemli bir liman kenti olan Mudanya ile sürdürdü. Bursa turu balığı ve zeytini ile tanınan son dönemde turizm ile anılan eski bir Rum kasabası olarak bilinen Tirilye ile sona erdi.

Güzel anılar biriktirdiler

Kültür ve Doğa Turizmi’nin keyfini yaşayan Karakadılar müşterileri, tarihi turistik yerleri dolaşarak bol bol fotoğraflar çektiler ve beraberinde çok güzel anılar biriktirdiler. Bununla beraber fırsat buldukça fotoğraf çekilmenin yanı sıra toplu video görüntüleri de çekerek bu mutlu ve eğlenceli anlarını sevdikleriyle paylaştılar.

Yorumlar

https://lchaber.com/assets/images/user-avatar-s.jpg

0 yorum

İlk yorumu sen yaz!